شرکت اطلاع رسانی پیشگامان دانا با هدف جایگزین نمودن روش های ارتباطی سنتی و هزینه بر توسط شیوه های نوین اطلاع رسانی در سال 1384 تاسیس گردید و پس از 2 سال فعالیت مفید در این زمینه و بررسی روشهای ارتباطی از طریق اینترنت ، سرویس اطلاع رسانی از طریق پیام کوتاه را از اوایل سال 86 در فهرست خدمات خود جای داد.
این شرکت همیشه مجهز به یک تیم فکری فعال بوده که وظیفه این گروه طراحی روش های موثر اطلاع رسانی از طریق پیام کوتاه برای اصناف و مشاغل گوناگون است و تمامی این روش ها در غالب مشاوره در اختیار صاحبان مشاغل و مشتریان شرکت قرار گرفته است. تیم مشاوره تبلیغاتی شرکت پس از 6 سال فعالیت مفید در این زمینه و دست یابی به روش های بهینه ارتباطی از طریق پیام کوتاه و فضای وب ، آماده ارائه مشاوره رایگان به تمام عزیزانی است که در راه توسعه فعالیت های خود سهمی را برای فناوری ارتباطات در نظر گرفته اند. از دیگر خدمات این شرکت طراحی و اجرای سازمان فروش برای بنگاه های اقتصادی تازه تاسیس یا موسساتی است که قصد افزایش ارقام فروش خود را دارند. از این طریق هزینه های تبلیغاتی کاهش و سرعت رشد اقتصادی در بازار هدف افزایش می یابد که با همکاری مدیران اجرایی به سادگی محقق می شود.
جهت آشنایی بیشتر با توانمندی ها و خدمات شرکت ، آدرس پستی یا پست الکترونیک خود را در قسمت پرسش و پاسخ درج نمایید تا فایل مربوطه برای شما ارسال گردد.