تصادف عجیب نیسان وانت با بنز

نیسان وانت را شاید بتوان رویین تن نامید ! ماشینی که زیر وزن هیچ باری خم به ابرو نمی آورد و در سخت ترین شرایط بسیار بیش از ظرفیتش بار حمل می کند، در تصادفات نیز تخریب ناپذیر به نظر می رسد. شاید اگر تصادف نیسان وانت با خودرویی مانند پراید اتفاق می افتاد، سالم ماندن نیسان چندان عجیب به نظر نمی رسید اما چندی پیش در شیراز تصادفی بسیار شدید بین یک بنز و نیسان وانت روی داد.

ظاهرا راننده مرسدس بنز با سرعت بسیار زیادی در حدود 130 کیلومتر به این نیسان نزدیک شده است و احتمالا آنقدر دیر متوجه توقف نیسان در حاشیه جاده شده که فرصت کافی برای ترمز گیری یا تغییر مسیر وجود نداشته است.حاصل ماجرا تخریب کامل بخش جلویی این مرسدس بنز 450 میلیون تومانی و تغییر شکل سپر عقب نیسان است که حتی در ناحیه گلگیر و درب قسمت بارگیری هم دچار تغییر شکل نشده است.

راننده وانت ظاهرا در این تصادف مقصر نبوده و شانس آورده که نباید خسارت صد ها میلیونی این مرسدس را پرداخت کند و راننده مرسدس بنز هم شانس آورده که به لطف ایمنی فوق العاده خودرو خود از چنگال مرگی حتمی گریخته است اما می توانید تصور کنید که شاسی وانت نیسان با این میزان مقاومت و استحکام با سایر خودروهای ضعیف،قدیمی و نا ایمن موجود در خیابان های کشورمان چه می کند

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به این بحث و گفتگو بپیوندید؟
شما هم با سایر کاربران مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *