bashgah.tablo1

معرفی باشگاه پیشگامان:

باشگاه مشتریان پیشگامان با هدف قدردانی از مشتریان متعهد و ارزشمند این شرکت – که قطعا تک تک آن ها در شکوفایی توانایی های این مجموعه نقش موثری داشته اند – از ابتدای دی ماه سال 1390 رسما شروع به فعالیت نموده است. شرکت پیشگامان سعی دارد ضمن ارائه خدمات متعارف ، در قالب این باشگاه مزیت هایی برای مشتریان خود خلق نماید تا در حد توان پاسخی شایسته به اعتماد مشتریان خود داده باشد. نام پیشگامان که برگرفته از چشم انداز مدیران شرکت است رسالت سنگینی را بر دوش ما نهاده که باعث شده ثابت قدم و استوار در جهت کسب رضایت تک تک مشتریان شرکت گام برداریم.

امید است تاسیس و پیشبرد اهداف این باشگاه ، باعث ایجاد دلگرمی متقابل بین مدیران شرکت و مشتریان گرامی شده و زمینه ارتباطات مستمر و گسترده تری را فراهم آورد.

اهداف باشگاه پیشگامان:

به طور کلی اهداف این باشگاه در چهار قالب اصلی قابل طرح است:

1- خلق یک تجربه ارتباطی جدید و متفاوت در فضای کسب و کار

2- ارزیابی و شناخت مشتریان فعال و قدردانی از حسن نیت ایشان

3- ایجاد ارتباط دوسویه وصمیمی بامشتریان وطراحی خدماتی متناسب باخواسته ونیاز مشتریان

4- هم افزایی اطلاعاتی و ارتباطی میان تک تک مشتریان و شرکت

جهت نیل به اهداف مذکور بر اساس شرایط مورد نظر شرکت و با توجه به نظر سنجی به عمل آمده از مشتریان ، پارامترهایی جهت واگذاری امتیاز به مشتریان تعیین شده است. در طول هر ماه بر اساس کارکرد هر یک از مشتریان این امتیازات به ایشان تخصیص داده می شود. امتیازات اعضا در پایان هر ماه در بخش (امتیازات مشتریان) در صفحه شخصی ایشان ثبت و هر یک از مشتریان که به حد نصاب های مشخص شده دست یابد از هدایای شرکت بهره مند خواهد شد.

لازم به ذکر است امتیازات باشگاه پیشگامان محدودیت زمانی نداشته و مشتریان می توانند با کارکرد قابل قبول و رعایت پارامترهای مندرج در بخش ( جدول امتیازات ) در طی چند ماه متوالی به حد نصاب مشخص شده دست یافته و از هدایای باشگاه بهره مند شوند.

نحوه عضویت مشتریان:

تمام مشتریان شرکت که دارای شماره کاربری ( شماره درج شده در صفحه اول سامانه پیام کوتاه ) هستند عضو باشگاه مشتریان شرکت هستند و می توانند از مزایای عضویت در این باشگاه بهره مند شوند.

اگر شما فردی خلاق ، مبتکر و مشتاق به فضاهای مجازی هستید …

اگر علاقمند به پیگیری و دنبال کردن یک جریان هدفمند هستید …

اگر احساس می کنید کار کرد قابل قبولی در زمینه استفاده از سامانه پیام کوتاه دارید …

اگر ارتباطات خوبی در میان اطرافیان خود دارید …

===> حتما در باشگاه پیامک پیشگامان فعالیت نموده و لحظات خوب و به یادماندنی را در کنار ما تجربه کنید.

ماهیت حقوقی و اعتباری امتیازات:

امتیازات باشگاه مشتریان به عنوان هدیه به مشتریان اعطا می شود و این امتیازات هیچ گونه حقی برای ایشان ایجاد نمی کند. اعتبار امتیازات در رسیدن به حد نصاب جوایز فقط تا زمانی است که باشگاه پیشگامان به فعالیت خود ادامه دهد. چنانچه فعالیت باشگاه به هر دلیلی متوقف گردد ، تمام امتیازات مشتریان اعم از آن هایی که به حد نصاب جوایز رسیده یا نرسیده باشند ، از درجه اعتبار ساقط شده و اعضای باشگاه هیچ حق و حقوقی نزد شرکت ندارند.

و من الله توفیق

((((((((((((( هدایای باشگاه پیشگامان )))))))))))))

جهت کسب اطلاع از جوایز و هدایای باشگاه پیشگامان به قسمت (باشگاه پیشگامان/ جوایز باشگاه) مراجعه نمایید